درباره شرکت خزر مهندسی آسیا

شرکت خزر مهندسی آسیا در سال 1381 تاسیس شده و مفتخر است  به  عنوان  يكي  از كمپاني هاي  معتبر  با  دارا  بودن  نمايندگي  چندين  كارخانه  معتبر دنيا  و متخصصين  هدفدار خود در تامين ، نصب  و راه اندازي و آموزش اقلام  صنعتي  با  كيفيتي  مطلوب  به  صورت  ريالي  خدمات  فني  و بازرگاني  خود  را  به  بهترين  نحو  به صنايع  كشور ارائه  دهد. تمام  سازندگاني  كه  اين  شركت  عهده دار  فعاليت  فني  و تجاري  گسترده  با  آنها  مي باشد  داراي  استاندارد  بوده  و توليدات  آنها  مورد  تائيد  كليه  صنايع  مصرف كننده (نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاهي، تاير و رابرو…) مي باشد.

لذا اهداف اصلی شرکت خزر مهندسی آسیا نیازسنجی، تأمین، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ، مكانيك و الكترونيك از كمپاني هاي معتبر دنيا مي باشد و گسترش روابط حرفه ای با مشتریان و توجه به ارزش های مطلوب آنها را سرلوحه کار خود قرار داده است بنابراین این شرکت تلاش نموده است تا با بهبود فضای کسب و کار برای مشتریان، سهم بازار خود را توسعه دهد و همواره پیشرو در اتوماسیون صنعتی کشور باشد.

معهذا مشاوره رایگان جهت خرید کالاهای مطلوب، بروز و یا جایگزین با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی توسط کارشناسان ارشد و متخصص این مجموعه انجام می گیرد.